Fantic Issimo Urban

Kirjeldus

Issimo Urban on oma suure ristlõikega väliskummidega ja madala raskuskeskmega linnakeskkonnas eriti ohutu ja stabiilne. See sõidab kergusega üle luukidest, munakividest ja rööbastest.

Issimo elektrirattal on ainulaadne kohandatav disain – valida saab kümne erineva värvitooni vahel. Saad kujundada just oma stiilis ratta. Valida on viie läbipaistva värvitooni (Vivid Lime, Chili Pepper Red, Neon Orange, Island Blue, Violet) ja viie läbipaistmatu värvi vahel (Jet Black, Silver, Outdoor Green, Rose Gold, White).

 

Sellel e-rattal on eesmine ja tagumine LED-tuli, lööke summutav esiamort, millega on sõit sujuv ka ebatasasel pinnal. Rummu integreeritud Shimano käigukast koos eesmise ja tagumise ketaspiduriga teevad sõidu nauditavaks igasuguse sõidustiiliga. 630 Wh täislaetud akuga saab sõita kuni 100 km.

Issimo elektriratast saab lisaks varustada pakiraami külge kinnitatavate küljekottidega, juhtrauakoti ja eesmise veepudelihoidjaga. Kõik tarvikud on veekindlad ja valmistatud kvaliteetsetest materjalidest. Need on mugavad ja praktilised, et kanda kõike vajalikku kodust kontorisse.

Fanticu poolt Itaalias disainitud ja välja töötatud spetsiaalne pressalumiiniumraam koos läbipõimunud torudega pakub kompromissi ohutuse ja stiili vahel. Ratas on tugev, kuid kerge, praktiline ja hästi juhitav.

Issimol on ka äpp, milles saab lihtsalt ja kiirelt hallata teavet oma elektriratta kohta. Sellega saab nutitelefonis kuvada spidomeetrit, sõiduki ja aku olekut, satelliitnavigatsiooni ja kasutusstatistikat. Samuti on võimalus jagada tegevust sotsiaalmeedias. Rakendusel on ka Issimo GPS-jälgimise funktsioon liikvel olles ning teavitus/hoiatus nutitelefonis, isegi kui see on pargitud asendist teisaldatud.

Fantic Issimo Urban

Issimo Urban rehvidega saab linnatänavatel eriti sujuva sõidukogemuse. Integreeritud panipaigaga tagumine pakiraam muudab rattaga linnas toimetamise praktiliseks ja mugavaks.

3390,00 

Tehniline info

TootjaFantic
MudelIssimo Urban
Sõiduulatus100 km
Laadimisaeg 0-100%3,5h
Eemaldatav akuJah
Sõidukiirus elektrijõul25 km/h